ONLINE TALEP FORMU - Form sayesinde en hızlı şekilde fiyat sorgulaması yapabilirsiniz.
Akaryakıt İstasyonumuz

Şirketimiz 1987 yılından itibaren istasyondan akaryakıt satış işini yürütmektedir. Dünyanın üçüncü büyük kurumsal şirketi SHELL’in bayiliğini yapmaktayız. İstasyonumuz kalite yönetimi açısından örnek bir istasyondur. Eğitilmiş personeli ve marketi ile 7/24 saat hizmet vermektedir. İstasyon marketinde Shell şirketinin ürettiği her çeşit madeni yağ satılmaktadır. Müşterilerimize istasyonumuzda uzman yağlama teknisyeni tarafından, binek otolar için ücretsiz yağ değişimi yapılmakta, ayrıca; yakıt alan müşterilerimize otomatik yıkama hizmeti verilmektedir.

 

İstasyonumuz çevre güvenlik şartlarına harfiyen uymaktadır. Çevre ve insan sağlığı öncelikli hedeflerimizdir. Akaryakıt ve LPG (oto gaz) satışlarımız online olarak EPDK ve SHELL tarafından denetlenmektedir. Ayrıca peryodik olarak, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca sürekli denetleme yapılmaktadır.

İstasyonumuz TSE belgelidir.

MADEN YAĞ GURUBU:

 

1-     Binek Araç Motor Yağları – LPG süper plus ve Helix gurubu

2-     Ağır Vasıta Motor Yağları – Rimula, Rotella DD ve Caprinus HD

3-     Motosiklet Yağları

4-     Şanzıman ve Diferansiyel Yağları

5-     Fren Hidrolik Sıvıları

6-     Otomativ Gresleri, Endüstriyel Gresler

7-     Otomativ Özel Ürünleri

8-     Dişli Sistemler, Zincir Çelik Halat Yağları

9-     Soğutma Kompresörü Yağları

10-   Genel Makine Yağları

11-   Antifiriz

 

Burada yazılmayan yağlar ve uygulamalarla ilgili, istasyon yağ uzmanından bilgi alabilirsiniz. Firmaca değiştirilen tüm atık yağlar; 21 Ocak 2004 tarih, 25353 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Atık Yağların Kontrolü Yönetmeliği’nde belirtilen atık yağlar kategorisine uygun olarak, aynı yönetmelikte belirtilen usül ve esaslar doğrultusunda, lisanslı işletmeler kanalı ile bertaraf edilmektedir.