ONLINE TALEP FORMU - Form sayesinde en hızlı şekilde fiyat sorgulaması yapabilirsiniz.
Soğuk Hava Depomuz

İşimiz ve tecrübemiz;

 

Şirketimiz 50 yıllık Soğuk Hava Depoculuğu deneyimi ve hizmet anlayışıyla sektörde saygın ve bir yere sahiptir. Müşterilerimize olabilecek en kaliteli hizmeti gösterme hassasiyetindeyiz. Firmamız 1974 yılında şirketleşerek, tüzel kişilik kazanmış ve halen dinamik bir şekilde faaliyetini sürdürmektedir.

 

Soğuk Hava Depomuz, şehrin en merkezi yerinde; 3700 m2 alanda, 5100 m2 kapalı inşaat alanı ile, donmuş ve normal muhafaza hizmeti vermektedir. Hijyen koşullarda çalışan doğuk hava depomuzdaki donmuş muhafaza odalarının soğukluk derecesi -18/-22 derece, normal muhafaza odalarının soğukluk derecesi, 0 ile +15 derece arasında değişmektedir. Ayrıca -40 derece şok tünelimiz mevcuttur. Bu soğukluk ve sıcaklık derecelerinde, her türlü gıda maddesi itina ile muhafaza edilmektedir. Firmamız ilk özel sektör soğuk hava deposu olduğundan, depolama konusunda bilgimiz ve tecrübemiz tamdır. Bu tecrübe hizmetle birleşince şirketimizi farklı kılmaktadır. Depolama konusunda, gıda ve diğer sektörlerle uzun yıllara dayanan bir birlikteliğimiz vardır. Bu birliktelik güven doğrultusunda her yıl katlanarak sürmektedir.

 

Bizi biz yapan diğer farklılığımız; sürekli sürekli eğitime tabi tutulan deneyimli personelimiz tarafından, müşterilerimize hizmetin hızlı ve güvenilir şekilde sunulmasıdır. Depomuzdaki yükleme ve boşaltmalar operatörler nezdinde 2 adet -40 derecede çalışan Toyota Forklift ve bir adet El Forklifti tarafından yapılmaktadır.

 

Üçüncü şahıs mallar depomuzda sigorta kapsamında alınmıştır. Son üç yılda depomuz, son teknoloji ile yenilenmiş ve gıda nizamnamesine tam uygunluk sağlanmış olup depomuzda;

 

-         Her nevi balık çeşitleri, et ve et ürünleri, sebze ve donmuş muhafaza edilecek meyve çeşitlerinin şoklanması ve muhafazası,

-         Peynir ve kuruyemiş muhafazası,

-         İlaç hammaddesi, kimyasal boya ve diğer hammaddeler muhafazası,

itina ile yapılmaktadır.

 

Şirketimiz sadece soğuk depoculukta yoğunlaşmış ve bu konuda birikimi ve bilgisiyle en iyi hizmeti vermektedir.

 

Ulaşım bakımından depomuz E5 1 km. TEM oto yoluna 7 km. ,  ATATÜRK HAVA LİMANI’na 4 km. mesafededir. Depomuz gıdanın merkezi olan Mega Center’a ve balığın merkezi Kumkapı Balık Hali’ne çok yakın konumdadır.

 

İlkemiz; tüm müşterilerimize karlı değil, Karlı-güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

 

Tecrübemiz ve bilgimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.